Вівторок, 11.12.2018, 23:38
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
ХУСТСЬКА ФІЛІЯ ТзОВ медичний коледж "МОНАДА"
Головна » Дошка оголошень » оголошення

Благодійна акція на підтримку військовослужбовців
Інформація | 18.11.2014, 15:44

Благодійна акція на підтримку військовослужбовців у медичному коледжі «Монада»

 

 Сьогодні в Україні війна. Це страшне слово викликає у нас дуже багато асоціацій! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов… Країна об’єдналася в єдиному поступі, щоб захистити рідну Батьківщину. Ми низько схиляємо голови перед добровольцями та всіма військовими, які пліч-о-пліч в перших лавах стали на наш захист! Поряд з ними не менш важливе завдання виконують волонтери – незамінні помічники армії. Вони проявляють неабиякий героїзм, дбають про наших хлопців, які зараз воюють у зоні АТО.

    Не змогли залишитися байдужими по відношенню до українських бійців і студенти та колектив медичного коледжу «Монада». Ще у вересні ми дізналися, що проводиться акція «Зігрій захисника Вітчизни» і вирішили взяти у ній  найактивнішу участь. За підтримки колективу та дирекції супермаркету  «Вопак», підприємців ринку,  наших студентів, викладачів та просто небайдужих хустян ми зібрали для військовослужбовців ковдри, светри, білизну, бушлати, дощовики, консервацію, крупи, товари першої необхідності. На прохання батька нашої студентки, який зараз знаходиться у зоні АТО, було закуплено генератор та ліхтарі. Студенти коледжу також влаштували конкурс стінгазет «Люблю Україну!» Найкращу газету та синьо-жовтий прапор з найщирішими побажаннями миру, добра і перемоги ми передали у зону бойових дій, щоб не тільки матеріально, а й морально підтримати незламний дух наших захисників.

   Щотижня всі зібрані речі та продукти ми передаємо у м. Ужгород у Рух підтримки закарпатських військових.

   Попереду – холодна зима. Українські захисники потребують подальшої допомоги. Потрібні теплі речі, спальні мішки, теплі шапочки, рукавиці, шкарпетки, засоби гігієни, продукти харчування. Для бійців АТО зараз важлива будь-яка допомога.

   Закликаємо всіх небайдужих людей приєднатися до акції. Допомогу можна приносити у будь-який день з 9ºº до 16ºº у медичний коледж «Монада».

   Хочемо щиро подякувати всім активним та небайдужим людям за допомогу у благодійних акціях. Окрема подяка дирекції та колективу супермаркету «Вопак», підприємцям Хустського ринку, всім студентам, дирекції та колективу Хустської філії ТзОВ Медичний коледж «Монада».

    Не забуваймо, що мусимо бути милосердними, солідарними, мудрими і сильними. Ми переконані, що переможемо, бо правда – на нашій стороні, добро – на нашій стороні, любов – на нашій стороні… Слава Україні!

                                                                                                                               

                                                                                              

                                                                                               Методист 

Хустської філії ТзОВ МК «Монада»

                                                                                              Лиманюк Н.О.

 

                                                                                                                       

                                                                                            

Додав: oxer |
Переглядів: 169
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz